Icon of program: Kuizi Islam SHQIP

Kuizi Islam SHQIP for Android

By HaxhiuFreeUser Rating

Key Details of Kuizi Islam SHQIP

  • Kuizi Islam sht nje aplikacion me pyetje nga feja islame, ku pr secilen pyetje jan gjithsej...
  • Last updated on October 24, 2019
  • There have been 8 updates
  • Virus scan status:

    Clean (it's extremely likely that this software program is clean)


Enlarged image for Kuizi Islam SHQIP

Developer's Description

Kuizi Islam sht nje aplikacion me pyetje nga feja islame, ku pr secilen pyetje jan gjithsej...

Kuizi Islam sht nje aplikacion me pyetje nga feja islame, ku pr secilen pyetje jan gjithsej

4 alternativa me vetm nj alternativ t sakt.Kuzi prmban pesmbdhjet pyetje prgjat nj rundi dhe pyetjet jan t kategorizuara duke filluar n fillim nga m t lehtat deri tek m t vshtira.

Te gjitha pyetjet kan kohmatsin me 30 sekonda.

Kuizi prmban dy (2) ndihma siq jan: "50/50" ku heq dy (2) alternativa nga katr (4) t mundshme dhe

ndihma tjetr "5s+" ku ju mundson ti keni dhe 5 sekonda t tjer shtes.

Ndihmn "50/50" mund ta prdorni vetm nj her prgjat nj rundi dhe

ndihmen "5s+" mund ta prdorni pr do 5 prgjigjie t sakta.

* Pyetjet rifreskohen koh pas kohe.

Kuizi Islam prmban kto veorij:

- Dizajn unik dhe t thjesht.

- Vaktia e Ramazanit.

- Ndegjo sure te Kuranit.

- Hutbeja e Lamtumirs nga Muhamedit SAVS.

- Mundsin pr t pranuar njoftime rreth aplikacionit.

- Mundsin pr ta shprndar me shoqrin dhe facebook.

- Mbshtetja e t gjitha smartfonve dhe tabletave.


Explore More


Full Specifications

GENERAL
Release
October 24, 2019
Latest update
October 24, 2019
Version
2.1.2
OPERATING SYSTEMS
Platform
Android
Additional Requirements
Requires Android 4.2 and up
POPULARITY
Total Downloads
5
Downloads Last Week
0

Related Software