Icon of program: Alfabeti Shqip - Abetare …

Alfabeti Shqip - Abetare ABC for Android


Key Details of Alfabeti Shqip - Abetare ABC

  • Zbuloni nj mnyr t re pr msimin e alfabetit n shqip pr fmijt tuaj.
  • Last updated on 2/22/2024
  • There have been 7 updates
  • Virus scan status:

    Clean (it's extremely likely that this software program is clean)


Enlarged image for Alfabeti Shqip - Abetare …

Developer's Description

Zbuloni nj mnyr t re pr msimin e alfabetit n shqip pr fmijt tuaj.

Zbuloni nj mnyr t re pr msimin e alfabetit n shqip pr fmijt tuaj. Aplikacioni edukues interaktiv sjell mundsin q fmijt t msojn 36 shkronjat e Alfabetit t Gjuhs Shqipe - ABC Shqip me ndihmn e ilustrimeve dhe narracionit atraktiv.

Prmes aplikacionit fmijt nuk do ta ken mundim msimin e alfabetit por do t sfidohen dhe argtohen n t njjtn koh, duke kaluar prej nj niveli n nj nivel tjetr dhe duke grumbulluar yje pr sukses m t madh n Abetare.

Pr t br do gj edhe m atraktive sht prdorur muzik dhe efekte e gjithashtu edhe narracion nga fmijt, n mnyr q fmiu t ndihet sa m i afrt me aplikacionin.

Veorit kryesore:

- Msimin e shkronjave me interaksion dhe narracion

- Shkrimin e shkronjave n tabel t zez me katr ngjyra t ndryshme, ku nse shkruan shkronjn si duhet ather merr 3 yjet maksimale.


Explore More