X
n'xhep logo

n'xhep for iOS

Developer's Description

Ku ka m mir se t krkosh dika dhe ta gjesh n pajisjen t ciln ve e keni n'xhep?! Andaj aplikacioni i ri n'xhep e ofron pikrisht kt mundsi. Nuk e dini ku t shkoni? Nuk e dini adresn apo numrin kontaktues t ndonj biznesit? Nuk dini se ka ofron ai biznes?Tash sht shum m thjesht!Krko n'xhep!

Full Specifications

What's new in version 2.0

Risi t reja n aplikacionin n'xhep: * do azhurnim i n'xhep do t paraqitet me pamje t bukur vizuale* Qasje e leht dhe interaktive n fotografi* Nse keni iPhone 6S mund t shtypni m fort linkun n reklam pr t shikuar ofertat e ndryshme pa e hapur linkun fare* Prmirsime dhe rregullime t ndryshme n prvojn e prdoruesit

General

Release June 18, 2016
Date Added June 22, 2015
Version 2.0

Operating Systems

Operating Systems iOS
Additional Requirements Compatible with: ipad2wifi, ipad2wifi, ipad23g, ipad23g, iphone4s, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, ipadthirdgen4g, iphone5, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini, ipadmini4g, ipadmini4g

Popularity

Total Downloads 1
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Adobe Acrobat Reader: PDF Viewer, Maker & Converter

Free
Adobe Acrobat Reader: PDF Viewer, Maker & Converter
Scanner Pro - PDF document scanner with OCR logo

Scanner Pro - PDF document scanner with OCR

$3.99
Scanner Pro - PDF document scanner with OCR
iTalk Recorder logo

iTalk Recorder

Free
iTalk Recorder
Indeed Job Search logo

Indeed Job Search

Free
Indeed Job Search
Promo image for CNET Shopping

Get the best price on everything

Shop your favorite products and we’ll find the best deal with a single click. Designed to make shopping easier.