Icon of program: Muzik Shqip Falas

Muzik Shqip Falas for Android


Key Details of Muzik Shqip Falas

  • Muzik Shqip Falas eshte nje aplikacion qe mund te shkarkoni muzik shqip,per te gjith ata qe duan te shkarkojn muzik shqip.Aplikacioni eshte falas.
  • Last updated on March 29, 2020
  • There have been 7 updates
  • Virus scan status:

    Clean (it's extremely likely that this software program is clean)


Enlarged image for Muzik Shqip Falas

Developer's Description

Muzik Shqip Falas eshte nje aplikacion qe mund te shkarkoni muzik shqip,per te gjith ata qe duan te shkarkojn muzik shqip.Aplikacioni eshte falas.

Muzik Shqip Falas eshte nje aplikacion qe mund te shkarkoni muzik shqip,per te gjith ata qe duan te shkarkojn muzik shqip.Aplikacioni eshte falas dhe qe mund te shkarkoni muzik shqip falas,Shkarkoni muzik shqip nga telefoni juaj.

Muzik Shqip per te gjithe.

Features:

- Shkarkoni Muzik Shqip Falas

- Degjoni Muzik Shqip

Aplikacioni kerkon internet

Muzik Shqip eshte aplikacion pa pages dhe mund ta shkarkoni falas.

Muzik Shqip renditet n Top 10 aplikacionet m t prdorura n Ballkan, t cilat jan:

1. My Vodafone

2. Komisariati Dixhital

3. Baboon

4. Shiko TV shqip

5. Shfleto filma me titra shqip

6. Albania Iptv

7. Radio Shqip

8. Muzik Shqip Shkarko

9. Meso Anglisht

10. Autoshkolla Shqipri

Sipas statistikave keto kengetar jan kerkuar ne aplikacion.

Muzik Shqip per te gjithe

1 Tayna

2 Kida

3 Rina Balaj

4 Noizy

5 Mozzik

6 Finem

7 Loredana

8 Capital T

9 Mc Kresha

10 Xhensila Myrtezaj

11 Yll Limani

12 Robert Berisha

13 Gjiko

14 Fero

15 Butrint Imeri

16 Dafina Zeqiri

17 Ledri Vula

18 Dhurata Dora

19 Gold AG

20 Stresi

21 Shkurte Gashi

22 Buta

23 Shyhrete Behluli

24 Unikkatil

25 Meda

26 Engjllusha Salihu

27 Adem Ramadani

28 Elvana Gjata

29 Flori Mumajesi

30 Solo

31 Nora Istrefi

32 Melinda Ademi

33 Klea Huta

34 Irkenc Hyka

35 Majk

36 Filloreta Rai (Fifi)

37 Kanita

38 Lyrical Son

39 Sabri Fejzullahu

40 Elgit Doda

41 Ermal Mamaqi

42 Inna (Ina Kollaku)

43 Alban Sknderaj

44 Mimoza Nazarko

45 Matolale

46 Getinjo

47 2Ton

48 Polifonia Labe

49 Enca

50 Albina Kelmendi

51 Genc Prelvukaj

52 Adelina Ismaili

53 Mahmut Ferati

54 Vinz

55 Remzie Osmani

56 Motrat Mustafa

57 Mandi

58 Azet

59 Lluni

60 S4MM

61 Ermal Fejzullahu

62 Valza Zhegrova

63 Mariola Kaani

64 Genta Ismajli

65 Getoar Selimi

66 Enis Bytyqi

67 Eli Fara

68 Ertila Koka

69 Muharrem Ahmeti

70 Aida Doi

71 Shkumbin Ismaili

72 Shkurte Fejza

73 Sinan Vllasaliu

74 Kidda

75 Don Phenom

76 Fatmira Breani

77 Sabiani

78 Luana Vjollca

79 Ilir Shaqiri

80 Bleona Qereti

81 Vae Zela

82 Tuna

83 Sef Duraj

84 Bes Kallaku

85 Dua Lipa

86 Gili

87 Niil-B

88 Arilena Ara

89 Zef Beka

90 Sinan Hoxha

91 Leonora Jakupi

92 Fatlume Popovci

93 Mentor Kurtishi

94 Mihrije Braha

95 Kallashi

96 Gjyste Vulaj

97 Ylli Baka

98 Teuta Selimi

99 Aferdita Demaku

100 Yll Demaj

Gjithashtu mund te gjeni dhe Muzike te ndryshme te ballkanit

Muzik Greke dhe Muzik Rumune ,Tallava ,Dhe kenge te ndryshme nga e gjith bota ,kenget ne trend, dhe shum lloje muzikash ne zhanre te ndryshme


Explore More