X
TiBO mobile TV logo

TiBO mobile TV for Android

By TIBO SHPK Free

Developer's Description

Me SUPEROFERTN VERORE pr TiBO Mobile TV, paguan 1 muaj (6.99) dhe merr plot 3 MUAJ ABONIM.

ABONOHU

Online n www.tibo.tv/bli/product-category/mobile-tv/

ose gjej dyqanin m afr teje www.tibo.tv/dyqanet

PROVO FALAS TIBO Mobile TV

1. Shkarkoni aplikacionin nga Play Store / App Store

2. Regjistroni t dhnat tuaj n Sign Up/Regjistrohu

KUJDES: Vendosni Email t sakt kur t bni regjistrimin dhe bni verifikimin duke klikuar n linkun q ju drgohet automatikisht pr verifikim.

3. Sapo verifikoni Emailin ju drgohet nj tjetr Email me t dhnat e abonimit TiBO pr mobile q prfshin:

username (prdoruesi)

password (fjalkalimi)

Plotsoni t dhnat (q mort me email Prdorues dhe Fjalkalim) tek aplikacioni TiBO Mobile TV.

Kto t dhna jan t vlefshme njkohsisht edhe pr t provuar 1 dit FALAS dhe aplikacionin ton TiBO SMART TV n televizort Android Smart TV.

Ky shrbim mundsohet pr t gjith shqiptart dhe shqipfolsit, n t gjitha territoret.

VINI RE:

Nse nuk mbani mend Fjalkalim-in q keni regjistruar ju mund ta ndryshoni at n do moment tek Hyr/ Harrova Fjalkalimin (apo Log in / Forgot Password).

ABONIMI FALAS 1 dit ofrohet vetm 1 her abonimin falas dhe vlen njkohsisht pr mobile dhe Smart TV, m tej duhet t kryeni abonimin prkats pr t par shrbimet TiBO.

TiBO mobile TV mundsohet me fardo lidhje interneti mbi 1 mbps 3G, 4G apo Wi Fi. Ne kshillojm t prdoret nj lidhje Wi Fi pr t mos konsumuar Mgb nga paketa e operatorit telefonik prkats.

Abonimi pr mobile sht nj shrbim lehtsisht i transferueshm nga nj pajisje (android apo ios) n tjetrn duke br m par log out (dalje) nga pajisja fillestare.

SI AKTIVIZOHET SHRBIMI ME PAGESE?

1. Shkarko FALAS aplikacionin TiBO mobile TV nga Google Store

2. Kryej abonimin mujor n www.tibo.tv/bli

Brenda pak minutave ju do t merrni nj email me kodin (user+password) tuaj pr mobile.

3. Hyni me Prdorues me Fjalkalim tuaj dhe SHIKIM T KNDSHM.

FAR PRMBAN TIBO MOBILE TV?

Mbi 90 kanale shqiptare sportive dhe t huaja Live TV.

Video On Demand me mbi 1500 filma shqiptar, t huaj dhe filma t dubluar n shqip pr fmij.

Shrbimin Catch-up, i cili mundson regjistrimin automatik 7 ditor t kanaleve m t ndjekura nga t gjith bashkatdhetart.

Shrbimin EPG, me informacion mbi programet e kanaleve

Abonohuni online n www.tibo.tv/bli/product-category/mobile-tv/ ose gjej dyqanin m afr teje www.tibo.tv/dyqanet

PR DO PAQARTSI KUJDESI I KLIENTIT TIBO SHT N DISPOZICIONIN TUAJ 24/7.

Viber/Whatsapp (355) 689082244 / 676006767

Email: info@tibo.tv

Chat: www.tibo.tv

Skype: tiboiptv

https://www.facebook.com/tiboiptv

https://www.instagram.com/tiboiptv

Europ/Azi/Australi: T. (355) 44 31 4444 | Mob. (355) 676006767

Amerik/Kanada: T. (917) 775-5003 / (917) 775-5012 | Mob. (844) 842-6872

DYQANET:

TiBO Shop 1: Brenda n terminalin e Aeroportit Nn Tereza, Tiran, Shqipri

Tel: (355) 69 600 18 18. Email: tia@tibo.tv.

TiBO Shop 2: Blv. Gjergj Fishta, Pll. G & P, "Kati i dyt", 1001,Tiran, Shqipri

Tel: (355) 67 600 67 67. Email: store@tibo.tv.

Distributor TiBO n Bot: www.tibo.tv/dyqanet

Online: www.tibo.tv

Full Specifications

What's new in version 1.8.18

General

Release July 25, 2019
Date Added July 25, 2019
Version 1.8.18

Operating Systems

Operating Systems Android
Additional Requirements Requires Android

Popularity

Total Downloads 18
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

YouTube logo

YouTube

Free
YouTube
MX Player logo

MX Player

Free
MX Player
YouTube Red logo

YouTube Red

$9.99
YouTube Red
VLC for Android logo

VLC for Android

Free
VLC for Android
Promo image for CNET Shopping

Get the best price on everything

Shop your favorite products and we’ll find the best deal with a single click. Designed to make shopping easier.