X

Loje-Fjalesh for iOS

By Ervis Lilaj Free

Developer's Description

Loj Fjalsh sht nj loj ku ju mund t gjeni dhe t plotsoni (Drag & Swipe) fjalt q kerkohen. Nqoftse fjala nuk sht plotsisht e selektuar, pra nuk ka nj ngjyr karakteristike, ather ajo fjal nuk krkohet. Mund t ndodhe qe nj fjal t jet e sakt por selektimi t jet i gabuar. Kjo do t thot q te provoni prseri t njjten fjale por me nj selektim ndryshe. Shpresojme q Fjalt e zgjedhura n m shum se 180 Livele t mos jen shum te vshtira. Pr cdo rast mund t prdorni ndihmen, por kujdes nuk ka shum t tilla! Ju urojm loj te kendshme!

Full Specifications

What's new in version 1.0

General

Release May 9, 2016
Date Added May 3, 2016
Version 1.0

Operating Systems

Operating Systems iOS
Additional Requirements Compatible with: iphone3gs, iphone4, ipodtouchfourthgen, ipad2wifi, ipad23g, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini4g

Popularity

Total Downloads 8
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Pokemon GO

Free
Pokemon GO

HQ - Live Trivia Game Show

Free
HQ - Live Trivia Game Show

Air Traffic Controller 4.0 XL Lite - The free ATC airplane simulator Game

Free
Air Traffic Controller 4.0 XL Lite - The free ATC airplane simulator Game

Dragon City Mobile

Free
Dragon City Mobile

Get the best price on everything

Shop your favorite products and we’ll find the best deal with a single click. Designed to make shopping easier.