Icon of program: Sophie Caffe & Snacks

Sophie Caffe & Snacks for iOS

By Zakir DaudFreeUser Rating

Key Details of Sophie Caffe & Snacks

  • Aplikacioni i Sophie Caffe sht nj mnyr e shpejt dhe ethjesht pr t gjetur nj ambjent Sophie, pr t mbledhur pik, dhe pr t msuar n lidhje me ofertat...
  • Last updated on April 30, 2016
  • There have been 5 updates
  • Virus scan status:

    Clean (it's extremely likely that this software program is clean)


Enlarged image for Sophie Caffe & Snacks
Sophie Caffe & Snacks 0/1

Developer's Description

Aplikacioni i Sophie Caffe sht nj mnyr e shpejt dhe ethjesht pr t gjetur nj ambjent Sophie, pr t mbledhur pik, dhe pr t msuar n lidhje me ofertat...
Aplikacioni i Sophie Caffe sht nj mnyr e shpejt dhe ethjesht pr t gjetur nj ambjent Sophie, pr t mbledhur pik, dhe pr t msuar n lidhje me ofertat dhe shprblimet ekskluzive pr ju.Przgjidh artikujt, bj porosin dhe paguaj tek njra nga pikat m t afrta t Sophie Caffe, pa patur nevoj t prisni n radh.* Karta Besnikris: Kontrollo pikt dhe fito shprblimet.* Kafet Sophie: Gjej pikn m t afrt, drejtimin, telefonoji. * Share: Shprndaje aplikacionin sa m shum tek miqte tuaj q t prfitojn dhe ata nga ofertat, shprblimet dhe promocionet. * Evente: Kontrollo eventet n pikat e Sophie Caffe.* Drgo foto: Duke drguar foton tuaj ju atomatikisht bheni pjes e promocioneve dhe ofertave n Sophie Caffe.* Apliko pr pun: Plotsoni formularin dhe ju do kontaktoheni menjher mbi pozicionin q keni aplikuar.* Knaqsia e klientit: Jepni prshtypjet tuaja pr Sophie Caffe duke plotsuar anketen q t na ndihmoni pr t prmirsuar cilsine e shrbimit dhe produkteve.* Rrjetet sociale: Facebook dhe Instagram.N qoft se keni ndonj problem n prdorimin e app ju lutem na kontaktoni me telefon ose email.

Explore More


Full Specifications

GENERAL
Release
March 5, 2016
Latest update
April 30, 2016
Version
1.0
OPERATING SYSTEMS
Platform
iOS
Operating System
iOS 12.1.2
Additional Requirements
Compatible with: iphone4, ipad2wifi, ipad23g, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini4g
POPULARITY
Total Downloads
0
Downloads Last Week
0

Related Software