Icon of program: Prishtina Night

Prishtina Night for iOS

By Tobit.SoftwareFreeUser Rating

Key Details of Prishtina Night

  • Prishtina night sht nj nga webfaqet e vetme, e cila do t jet guida juaj pr jetn e nats, n kryeqytetin e Kosovs. Prishtina, mund t rradhitet...
  • Last updated on June 22, 2016
  • There have been 8 updates
  • Virus scan status:

    Clean (it's extremely likely that this software program is clean)


Enlarged image for Prishtina Night

Developer's Description

Prishtina night sht nj nga webfaqet e vetme, e cila do t jet guida juaj pr jetn e nats, n kryeqytetin e Kosovs. Prishtina, mund t rradhitet...
Prishtina night sht nj nga webfaqet e vetme, e cila do t jet guida juaj pr jetn e nats, n kryeqytetin e Kosovs. Prishtina, mund t rradhitet lehtsisht, ndr kryeqytetet e njohur pr jetn intensive t nats.Webfaqja Prishtina Night do t mbart n vetvete, jo vetm informacionin se far lloj muzike do t luhet, apo se cili kngtar/e do t kndoj n club, por njkohsisht ajo t ket edhe lajme t ndryshme informative, t shoqruara me foto, t cilat m s miri do t na bjn t prekim jetn e nats edhe nse jemi n shtpi.Prishtina Night, unike n llojin e vet, do t paraqes n koh rekord, at ka ndodh prgjat nats, n secilin club, ose lokal n kryeqytet.Stafi i saj, tepr i kompletuar dhe profesional do t ndihmoj t gjith ata individ, t cilt dshirojn t din m shum rreth jets s nats n prgjithsi. Njkohsisht, webfaqja sht e hapur pr t gjitha ato biznese, q punojn edhe prgjat nats, pr argtimin e t gjith njerzve q shkojn pr t kaluar disa or argtimi nn tingujt e muziks, krcimit dhe nj gote n shoqri t mir.Intervista, foto, video e shum pjesza t tjera do t jen t prqendruara vetm n nj webfaqe, Prishtina Night!Mos harroni t bni like, mos harroni t klikoni t rejat e fundit, por mbi t gjitha mos harroni t na kontaktoni pr do t re t fundit, q ju dshironi ta vendosni si pjes e ksaj webfaqeje.Prishtina Night ju mirpret!

Explore More


Full Specifications

GENERAL
Release
June 5, 2016
Latest update
June 22, 2016
Version
5.190
OPERATING SYSTEMS
Platform
iOS
Operating System
iOS 12.1.2
Additional Requirements
Compatible with: ipad2wifi, ipad23g, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini4g
POPULARITY
Total Downloads
0
Downloads Last Week
0

Related Software