X
gjirafaVideoTV logo

gjirafaVideoTV for Android

By Gjirafa Free

Developer's Description

Shkarko aplikacionin zyrtar t gjirafaVideo pr pajisjet Android TV ,Android TV Box. Shiko videot e fundit t ueb-it shqiptar. Filma, seri, emisione, lajme, e shum t tjera. Shiko videot e preferuara n do pajisje dhe ndaj ato me shoqrin. GJITHMON ME TY -Video q gjenden ekskluzivisht n gjirafaVideo - Serit m t shikuara shqiptare (Stupcat, Kafeneja Jon, etj) - Portalet m t vizituara shqiptare (Telegrafi.com, Koha.net, Insajderi.com, etj) - Video t ndara n kategori sipas llojit - Abonime n kanalet e tuaja t preferuara - Njoftime n koh reale pr videot e reja - Bashkvepro duke ln komente, plqime dhe duke shprndar videot BHU PREMIUM -Shiko t gjitha videot, pa reklama - Shkarkoni videot dhe shikoni ato pa internet - Video ekskluzive vetm pr prdoruesit PREMIUM

Full Specifications

What's new in version 2.0.6

General

Release June 13, 2020
Date Added June 13, 2020
Version 2.0.6

Operating Systems

Operating Systems Android
Additional Requirements Requires Android 5.0 and up

Popularity

Total Downloads 0
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

YouTube logo

YouTube

Free
YouTube
MX Player logo

MX Player

Free
MX Player
YouTube Red logo

YouTube Red

$9.99
YouTube Red
VLC for Android logo

VLC for Android

Free
VLC for Android
Promo image for CNET Shopping

Get the best price on everything

Shop your favorite products and we’ll find the best deal with a single click. Designed to make shopping easier.