X
TvMAK.Com -SHQIP TV logo

TvMAK.Com -SHQIP TV for iOS

By Arlind Pajaziti Free

Developer's Description

-Ky aplikacion ju mundson t shikoni TV kanale shqip n iPhone , iPad dhe platforma tjera.

-Kanalet jan t inizuara dhe ju mund ti shikoni programet deri ne 7 DIT pasi ato kan kaluar

Aplikacioni sht LEGAL dhe t gjitha Kanalet procesohen ne serverat ton, jane stabile dhe pa ndrprerje.

Programi punon me Wifi dhe me internetin e celularit (3G,4G,H+) Dhe harxhon MINIMUM trafik nga interneti juaj per dallim nga do app tjeter

TvMak sht platform televizive pa pages t ciln mund ta shikoni nga Kompjuteri juaj, nga telefonat iPhone dhe cdo telefon tjeter.

-PER T GJITHA KANALET Q I TRANSMETOJM N PLATFORMN TON KEMI LEJE NGA TELEVIZIONET PERKATSE

(Nese doni edhe tv juaj t jet pjes e ksaj platforme na kontaktoni ne TvMAK.Com)

Full Specifications

What's new in version 8.0.4

General

Release April 14, 2020
Date Added April 14, 2020
Version 8.0.4

Operating Systems

Operating Systems iOS
Additional Requirements Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Popularity

Total Downloads 9
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Instagram logo

Instagram

Free
Instagram

VLC for Mobile

Free
VLC for Mobile
Cute CUT - Full Featured Video Editor logo

Cute CUT - Full Featured Video Editor

Free
Cute CUT - Full Featured Video Editor
FotoRus -Camera & Photo Editor & Pic Collage Maker logo

FotoRus -Camera & Photo Editor & Pic Collage Maker

Free
FotoRus -Camera & Photo Editor & Pic Collage Maker
Promo image for CNET Shopping

Get the best price on everything

Shop your favorite products and we’ll find the best deal with a single click. Designed to make shopping easier.