Join or Sign In

Sign in to add and modify your software

Continue with Facebook Continue with email

By joining Download.com, you agree to our Terms of Use and acknowledge the data practices in our Privacy Policy.

Developer's Description

Stafi i TvALB sht jashtzakonisht pasionant, prandaj jemi gjithmon t part n treg me produkte t reja. Pas nj pune intensive e stafit ton, me krenari lansojm paketn e par Televizive me Kanale Shqip n sistemin Android.

Tani, ju mund t shikojn Kanalet Shqip Live , gjithashtu me opcionin ON DEMAND keni mijra emisione televisive, filma, telenovela, muzik, si dhe filmat e fundit Shqiptar, nn dispozicionin tuaj n cdo koh.

Aplikacioni TvALB ju ofron mundsin t dgjoni Radiot Shqiptare kudo q jeni. Dhe kjo nuk sht e gjitha; ju gjithashtu mund t ndani (share) me miqt tuaj n facebook at q jeni duke shikuar.

Pr m shum se 10 vite platform televizive TVALB sht zgjedhja numer 1 pr t gjith Shqiptart q jetojn SHBA dhe Kanada. Tani pr t gjith ju q prdorni sistemin Android kemi krijuar aplikacionin TvALB ku ju mund t argtoheni me Kanalet Shqip n paisjet tuaja Smart.

Me aplikacionin TVALB, ju mund t shikoni Kanalet Shqip edhe nse nuk jeni n shtpi. Jeni duke udhtuar, duke pritur pr nj takim, i ulur n stacion, nuk ka problem. Me t vrtet kjo do t jet argtuese, kudo. Kurdo!

Thjesht, instaloni aplikacionin TVALB dhe t zgjedhni kanalet Shqiptare q ju dshironi t shikoni.

Me aplikacionin TVALB:

Shikoni live TV

Dgjoni Radiot

Filma n dispozicionin tuaj n do koh

Dhe me shume opcione tjera..

m shum info www.tvalb.com

Full Specifications

What's new in version 2.5.158.135

General

Release April 29, 2020
Date Added April 29, 2020
Version 2.5.158.135

Operating Systems

Operating Systems Android
Additional Requirements Requires Android 4.1 and up

Popularity

Total Downloads 1
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Netflix

Free
Netflix

YouTube TV - Watch & Record Live TV

Free
YouTube TV - Watch & Record Live TV

DramaFever - Dramas & Movies

Free
DramaFever - Dramas & Movies

Hulu: Stream TV, Movies & more

Free
Hulu: Stream TV, Movies & more

Best VPN Services for 2021

Best for privacy

3 months free with 1-year plan

Best for customer support

$39.99 for the first 12 months

Best for zero logs

$4.87.99/months for a 1-year plan

Best money-back guarantee

$2.99/months for a 3-year plan