X
Prishtina Night logo

Prishtina Night for iOS

By Tobit.Software Free

Developer's Description

Prishtina night sht nj nga webfaqet e vetme, e cila do t jet guida juaj pr jetn e nats, n kryeqytetin e Kosovs. Prishtina, mund t rradhitet lehtsisht, ndr kryeqytetet e njohur pr jetn intensive t nats.Webfaqja Prishtina Night do t mbart n vetvete, jo vetm informacionin se far lloj muzike do t luhet, apo se cili kngtar/e do t kndoj n club, por njkohsisht ajo t ket edhe lajme t ndryshme informative, t shoqruara me foto, t cilat m s miri do t na bjn t prekim jetn e nats edhe nse jemi n shtpi.Prishtina Night, unike n llojin e vet, do t paraqes n koh rekord, at ka ndodh prgjat nats, n secilin club, ose lokal n kryeqytet.Stafi i saj, tepr i kompletuar dhe profesional do t ndihmoj t gjith ata individ, t cilt dshirojn t din m shum rreth jets s nats n prgjithsi. Njkohsisht, webfaqja sht e hapur pr t gjitha ato biznese, q punojn edhe prgjat nats, pr argtimin e t gjith njerzve q shkojn pr t kaluar disa or argtimi nn tingujt e muziks, krcimit dhe nj gote n shoqri t mir.Intervista, foto, video e shum pjesza t tjera do t jen t prqendruara vetm n nj webfaqe, Prishtina Night!Mos harroni t bni like, mos harroni t klikoni t rejat e fundit, por mbi t gjitha mos harroni t na kontaktoni pr do t re t fundit, q ju dshironi ta vendosni si pjes e ksaj webfaqeje.Prishtina Night ju mirpret!

Full Specifications

What's new in version 5.190

A new message will be displayed if you're offline. The cover picture now has a soft parallax effect. You can now upload an individual picture for your profile. The profile picture is shown at the top of the menu. If you're signed in, personal account notifications are displayed in the menu. A crash could occur, when quickly switching between Tapps. Under the surface, we corrected some errors and optimized the performance of the app.

General

Release June 22, 2016
Date Added June 5, 2016
Version 5.190

Operating Systems

Operating Systems iOS
Additional Requirements Compatible with: ipad2wifi, ipad23g, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini4g

Popularity

Total Downloads 0
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Map My Walk - GPS Walking & Step Tracker logo

Map My Walk - GPS Walking & Step Tracker

Free
Map My Walk - GPS Walking & Step Tracker
Hair and Beard Styles - Try On Men's Hairstyles logo

Hair and Beard Styles - Try On Men's Hairstyles

Free
Hair and Beard Styles - Try On Men's Hairstyles
Yummly Recipes & Recipe Box logo

Yummly Recipes & Recipe Box

Free
Yummly Recipes & Recipe Box
Bumble - Meet New People logo

Bumble - Meet New People

Free
Bumble - Meet New People
Promo image for CNET Shopping

Get the best price on everything

Shop your favorite products and we’ll find the best deal with a single click. Designed to make shopping easier.