X

Join or Sign In

Sign in to add and modify your software

Continue with email

By joining Download.com, you agree to our Terms of Use and acknowledge the data practices in our Privacy Policy.

Pr Shqiprin q Duam for Android

Shqipria q duam" sht nj platform e hapur komunikimi dhe ndrveprimi me qytetart, e cila do t shrbej pr t'Ju dgjuar n koh reale pr shtje t aktualitetit politik e qeveriss; pr t diskutuar me Ju reforma e masa t rndsishme, duke mundsuar ndikimin Tuaj mbi politikat qeverisse n do sektor apo mbi ecurin e puns s do ministrie e institucioni shtetror; pr t luftuar s bashku korrupsionin, evidentuar tepsixhinjt e parazitt e do niveli dhe duke reaguar ndaj tyre me zero toleranc; pr t nxitur e garantuar zgjidhjen e ndershme t problemeve komunitare ose vetjake t kujtdo prej Jush.

Kjo platform sht nj instrument praktik i bashkqeverisjes me do njeri t zakonshm, q dshiron t jet pjes e prpjekjes pr Shqiprin q duam. Shqipria q duam sht mbi t majtn dhe mbi t djathtn. Shteti q duam sht i qytetarve, jo i pushtetarve. Sfidat e Shqipris sot, nuk jan sfida socialiste apo sfida demokrate, por jan sfida shqiptare.

Jan sfidat tona t prbashkta!

Full Specifications

What's new in version 0.0.17.1

General

Release October 14, 2020
Date Added October 14, 2020
Version 0.0.17.1

Operating Systems

Operating Systems Android
Additional Requirements Requires Android 4.0 and up

Popularity

Total Downloads 0
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Facebook

Free
Facebook

Instagram

Free
Instagram

Grindr - Gay chat

Free
Grindr - Gay chat

Pinterest

Free
Pinterest