Join or Sign In

Sign in to add and modify your software

Sign in with Facebook Sign in with email

By joining Download.com, you agree to our Terms of Use and acknowledge the data practices in our Privacy Agreement.

Developer's Description

Shikoni kanalet tuaja t preferuara nga platforma KUJTESA, ligat e sportit, prmbajtjen VoD me filmat m t ri, seriale, dokumentar dhe m shum, vetm n KUGO TV.

KUGO TV sht platforma m e re nga Kujtesa, t cils mund ti qaseni lehtsisht nga telefoni juaj i menur apo tableti, nprmjet internetit. Me nj klikim n telefonin tuaj t menur ose nga tableti, ju mund t transmetoni pamjen n televizorin tuaj, me kualitet t lart, nprmjet casting. KUGO TV mund t shfrytzohet nga 4 pajisje n t njjtn koh.

Karakteristikat kryesore:

- Shikoni m shum se 180 kanale t Kujtesa Live

- Zgjedhni nga libraria e pafund e filmave, serialeve, dokumentarve n Video Klubin e KUGO

- Shikoni ligat m ekskluzive t sportit si: Champions League, Europa League, BundesLiga Gjermane, Super Liga Turke, Kupa e Spanjs Copa del Rey, NBA dhe EuroLeague e basketbollit

- Ndgjoni radiot m t njohura vendore n do koh

Zhvilluar nga: ott.Solutions

Full Specifications

What's new in version

General

Release May 26, 2019
Date Added May 26, 2019

Operating Systems

Operating Systems iOS
Additional Requirements Requires iOS 9.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Popularity

Total Downloads 31
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Netflix

Free
Netflix

Amazon Prime Video

Free
Amazon Prime Video

Rakuten Viki: TV Dramas & Movies

Free
Rakuten Viki: TV Dramas & Movies

YouTube TV

Free
YouTube TV

Best VPN Services for 2020

Best for privacy

3 months free with 1-year plan

Best for customer support

$39.99 for the first 12 months

Best for zero logs

$4.87.99/months for a 1-year plan

Best money-back guarantee

$2.99/months for a 3-year plan