X

Join or Sign In

Sign in to add and modify your software

Continue with email

By joining Download.com, you agree to our Terms of Use and acknowledge the data practices in our Privacy Policy.

Horoskopi for iOS

By Albsoft Limited Free

Developer's Description

Horoskopi ShqipSecili dshiron t dij parashikimet e yjeve prkrah kafes s mngjesit. Horoskopi DiellorAplikacioni Horoskopi t ofron parashikimin e yjeve n baza Ditore, Javore, Mujore dhe Vjetore.Horoskopi KinezPrkrah horoskopit Diellor, do ta keni mundsin ta shijoni edhe horoskopin Kinez, t msoni shenjn tuaj n horoskopin Kinez dhe se far thon parashikuesit m t avancuar t bots pr fatin astrologjik.Horoskopi i miqveHoroskopi ju ofron knaqsin tjetr pr t prcjellur dhe lexuar parashikimet e miqve, pjestarve t familjes dhe m t dashurve tuaj. Pasi ta keni regjistruar personin n listen e shokve, Horoskopi ju ofron leximin e horoskopit t shokut me nj klik. Kyja me FacebookHorskopi ju mundson kyjen me Facebook, gj q ju lehtson shnimin e t dhnave, si pr t dhnat personale, ashtu pr shokt dhe miqsin q e keni regjistruar n listn e shokve. Shprndarja me rrjete socialePr t qen me afr me miqt, shoqrin dhe t afrmit tuaj, ju mund tia shprndani ose tia postoni atyre parashikimet pr shenjn tuaj ose shenjn e tyre, duke ia drguar n e-mail, SMS ose Facebook.Mos u ndani asnj dit nga parashikimi Ditor, cakto nj or pr t ciln dshiron t njoftohesh pr nj shenj q ju dshironi t njoftoheni.

Full Specifications

What's new in version 1.4

Prshtatje pr iOS 8, iPhone 6 dhe iPhone 6 Plus

General

Release June 12, 2016
Date Added March 1, 2014
Version 1.4

Operating Systems

Operating Systems iOS
Additional Requirements Compatible with: iphone3gs, iphone3gs, iphone4, iphone4, ipodtouchfourthgen, ipodtouchfourthgen, ipad2wifi, ipad2wifi, ipad23g, ipad23g, iphone4s, iphone4s, ipadthirdgen, ipadthirdgen, ipadthirdgen4g, ipadthirdgen4g, iphone5, iphone5, ipodtouchfifthgen, ipodtouchfifthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen, ipadfourthgen4g, ipadfourthgen4g, ipadmini, ipadmini, ipadmini4g, ipadmini4g

Popularity

Total Downloads 0
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Map My Walk - GPS Walking & Step Tracker

Free
Map My Walk - GPS Walking & Step Tracker

Hair and Beard Styles - Try On Men's Hairstyles

Free
Hair and Beard Styles - Try On Men's Hairstyles

Yummly Recipes & Recipe Box

Free
Yummly Recipes & Recipe Box

Bumble - Meet New People

Free
Bumble - Meet New People