X

Euronews Albania for Android

By Albnews Free

Developer's Description

Euronews Albania sht shtpia e t gjith lajmeve nga Shqipria, Kosova, Maqedonia e Veriut, Mali i Zi e kudo ku jetojn shqiptar. N Euronews ne besojm tek inteligjenca e njerzve dhe mendojm se detyra jon sht tju japim informacion t mjaftueshm q t mund t formoni opinionin tuaj pr botn. Lajmi nuk lidhet me paragjykimet. Roli yn sht t transmetojm realitetin dhe t shprndajm lajm t besushm dhe t bazuar n fakte.

Euronews Balkans shte franchise i par n historin e familjes s madhe t Euronews Group, media informative Nr. 1 n Evrop. Euronews transmeton n gjuhn shqipe dhe mbulon ngjarjet e interesat e shqiptarve, n rajon e mbar diasporn. Euronews Balkans ndan t njjtt vlera, standarde profesionale dhe filozofi me platformn mediatike ndrkombtare, Euronews Group.

Euronews Balkans, hedh gjithashtu themele t forta pr gjigandin mediatik n rajon, pasi shrben si ur lidhse n dialogun mes Evrops dhe shqiptarve. Ne mundsojm q Evropa t flas shqip dhe zrat shqiptar t dgjohen n mbar kontinetin evropian e m gjer.

Euronews Balkans do t raportoj lajmet n platformat tradicionale dhe ato dixhitale, pr t garantuar nj bashkbisedim t shumpritur, ku dokush mund t prfshihet me besim dhe ku t gjith do t prballen me parimet e palkundura t gazetaris bashkkohore. Cilsia dhe standardet e pandeshura m par n Shqipri e rajon jan kryefjala e t prditshmes son dhe nj risi pr tregun mediatik shqiptar.

Euronews Balkans sht shtpia e t gjith opinioneve, nga Shqipria n Kosov, Maqedonin e Veriut, Malin e Zi e kudo ku jetojn shqiptar. Ne jemi zri i dokujt, prmes nj platforme unike. do dit garantojm nj debat shumngjyrsh, q ka pr zemr interesat e publikut, t vetmit, t cilit i shrbejm.

Top Channel Albania

Balkanweb

Panorama

Tv Klan

Ora News

Blendi Fevziu

Alketa Vejsiu

Arbana Osmani

revista

gazeta

televizon

shqip

Tirane

Tirana

Prishtine

Kosove

Shkup

Ulqin

Full Specifications

What's new in version 1.2

General

Release October 14, 2020
Date Added October 14, 2020
Version 1.2

Operating Systems

Operating Systems Android
Additional Requirements Requires Android 4.4 and up

Popularity

Total Downloads 0
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Twitter

Free
Twitter

Google News: Top World & Local News Headlines

Free
Google News: Top World & Local News Headlines

The Economist Espresso

Free
The Economist Espresso

Pocket: Save. Read. Grow.

Free
Pocket: Save. Read. Grow.

Get the best price on everything

Shop your favorite products and we’ll find the best deal with a single click. Designed to make shopping easier.