X

Join or Sign In

Sign in to add and modify your software

Continue with email

By joining Download.com, you agree to our Terms of Use and acknowledge the data practices in our Privacy Policy.

Developer's Description

Pr t marr lajmet e fundit nga Shqipria, Kosova, Ballkani dhe Bota shkarkoni aplikacionin e A2 CNN. Do t gjeni raportime, intervista, speciale, t ftuar n studio, foto dhe video ekskluzive t prgatitura nga gazetart dhe reportert tan.

Mund t ndiqni edicionet informative, si Ditari dhe A2 Sot, por edhe emisionet e A2 CNN, Dita Jon, A2 Business, A2 Business Week dhe I Ftuari.

A2 sht nj kanal informativ n nj partneritet ekskluziv me CNN, me seli dhe qendr kryesore t prodhimit n Tiran.

A2 CNN mbshtetet nga njsi informative t vendosura n qytete t tjera n Shqipri dhe n rajon. Stacioni i ri televiziv, A2 CNN, ka si qllim rritjen e standardeve t prodhimit dhe shprndarjes s lajmeve, pr t ndryshuar realitetin mediatik n Shqipri, duke ofruar nj burim informacioni t shpejt, t thelluar, t sakt dhe t besueshm.

A2 CNN, do t prdor teknologjin m moderne n fushn e medias dhe do t bazohet n ekspertizn botrore t CNN pr trajnimin dhe zhvillimin e stafit profesional. Si nj deg ekskluzive e CNN, A2 do t plotsoj programin e vet origjinal me prfshirjen e programeve t zgjedhura t CNN dhe lajmeve t prkthyera n gjuhn shqipe.

Full Specifications

What's new in version 1.2.1

General

Release August 18, 2020
Date Added August 18, 2020
Version 1.2.1

Operating Systems

Operating Systems iOS
Additional Requirements Requires iOS 11.0 or later. Compatible with iPhone, iPad, and iPod touch.

Popularity

Total Downloads 0
Downloads Last Week 0
Report Software

Related Apps

Twitter

Free
Twitter

Flipboard: News For Every Passion

Free
Flipboard: News For Every Passion

Newsroom - News that gets you talking

Free
Newsroom - News that gets you talking

Stitcher for Podcasts

Free
Stitcher for Podcasts